To Top

O nas

Masz problemy z nawadnianiem pól? Z pyłem?
Odezwij się. Chętnie pomożemy.

O nas


Pracujemy nad sukcesem
rynkowym naszych klientów
oferując rozwiązania
wzmacniające ich konkurencyjność.

Line

Jesteśmy firmą zatrudniającą ekspertów od nawadniania oraz od kontroli zapylenia, nasz zespół specjalizuje się w zraszaczach bijakowych i elektronicznych.

Nasz cel ~

Chcemy być najbardziej elastyczną siecią hurtowni branży instalacyjnej, grzewczej i
pompowej...

Nasza misja ~

Naszym celem jest wdrażanie rozwiązań wzmacniających konkurencyjność rynkową naszych Klientów.

About us
Nasze podejście do klienta

Skupiamy sie na wspólnym projektowaniu (codesign, ko-dizajn), wypracowaniu wspólnego rozwiązania razem z naszym klientem.

Faza wstępna

Podczas wstępnej rozmowy z klientem ustalamy jego potrzeby, jakich rozwiązań on potrzebuje i jakim budżetem dysponuje. Czy chce rozwiązań "na stałe" czy mających działać jedynie tymczasowo, ad hoc?

Współ- projektowanie

Razem z klientem zastanawiamy się nad doborem odpowiednich komponentów systemu. Klient otrzymuje nasze propozycje i alternatywy, odnosi się do nich, dokonuje wyboru rozwiązania.

Kompletowanie

Zamówienie ulega kompletacji. Producent produkuje zamówione wersje wykonań. Dodatkowe elementy instalacyjne są zamawiane. Realizowana jest kompleksowa wysyłka na miejsce inwestycji.

Co wam oferujemy?

Line

Masz problemy z nawadnianiem? Z zapyleniem pochodzącym z hałd? Z radością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat rozwiązywania tego typu problemów.

Oferta zraszaczy

Firma AQUA-Grupa SBS jako przedstawiciel włoskiego koncernu Nodolini, specjalizującego się w produkcji zraszaczy do użytku przemysłowego, pragnie przedstawić ofertę zakupu zraszaczy. 

Zapylenie, kurz

Urządzenia te mają zastosowanie w miejscach, gdzie w wyniku etapów produkcji powstają i są składowane substancje pyliste w postaci hałd, takie jak żwir, piasek, popiół, miał węglowy itp.

Funkcja "Dust"

Każdy ze zraszaczy wyposażony jest w unikalną funkcję „Dust”, dzięki której ruchome części urządzenia są chronione. Umożliwia to bezawaryjną pracę nawet w zapylonych warunkach.

Gwarancja 3 lat

Zapewniamy 3-letnia gwarancje. Aluminiowe części zapewniają solidność i jakość urządzeń. Na specjalne życzenie klienta możliwe są indywidualne rozwiązania, np. zastosowanie odpornych na utlenianie dysz.

Nasza pasja jest tym co nas napędza.

Co mówią nasi klienci

Line

Bądź sprytny. Pracuj z właściwym teamem.

Video

Zobacz film

Nasze rozwiązania są trwałe. a nasza reputacja jest znana.

Aqua Grupa SBS to firma rodzinna z siedzibą w Zielona Góra na Śląsku. Po 1991 roku firm otworzyła różne oddziały/ lokalizacje w Polsce. Według własnych danych firma zatrudnia około 100 osób w około 16 lokalizacjach w Polsce.

Zalety armatek

Zalety zraszaczy/ armatek deszczujących wielko- powierzchniowych     

  • wysoka mobilność w porównaniu z nawadnianiem kroplującym     
  • niższe koszty konserwacji

Co oferujemy

Oferujemy armatki deszczujące i zraszacze impulsowe i turbinowe. Nazywane są one również: armatą deszczową, działem nawadniającym, linią zraszaczy itp.

W ofercie mamy zraszacze do kontroli pyłu, armatki deszczujące do zastosowań przemysłowych etc.

Nasi partnerzy

Client 1
Client 2
Client 4

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się