Historia firmy

 Aqua Grupa SBS to firma rodzinna z siedzibą w Zielonej Górze na Śląsku. Po 1991 roku grupa firm otworzyła inne nowe lokalizacje w Polsce. Według własnych danych firma zatrudnia około 100 osób w około 16 lokalizacjach w Polsce.

Ponad 37 lat tradycji znajduje się już w firmie "Aqua Grupa SBS" sp.  o.o. Od 1981 roku rozwija się rodzinny biznes, który rozpoczął działalność jako warsztat naprawy pomp. Jest to firma rodzinna o długiej tradycji.

Aqua Grupa SBS to wyspecjalizowana sieć hurtowa zaopatrująca w systemy: grzewcze, pompowe, nawadniające i sanitarne. Od ponad 37 lat Aqua Grupa SBS cieszy się uznaną reputacją.

Lojalność, uczciwość i poświęcenie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Nasze produkty, wytwarzane przez wiodące marki w branży, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą Aqua Grupa SBS, z powodzeniem zostały użyte w tysiącach projektów w całej Europie.

Oprócz profesjonalizmu we wszystkim, co robimy, nasza elastyczność pozwala nam spełniać wymagające, indywidualne potrzeby klienta. Aqua Grupa SBS dostarcza pompy, ogrzewanie, systemy  nawadniania, specjalistyczne zawory, sieci zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, urządzenia do uzdatniania wody - i wiele więcej ... Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży.

 Kontakt w języku polskim: sekretariat@aqua.net.pl, w jęz. angielskim przez e-mail en@aqua.net.pl lub telefon 0048 508 898 554