zraszacze.pl- nasza witryna z technologią zraszania

zraszacze.pl to nasza nowa strona internetowa z systemami nawadniania. Oferowane systemy zraszaczy są przeznaczone do zatrzymywania pyłu w płaskim krajobrazie, takim jak np. kopalnia, stocznia, itp. Oferujemy również zraszacze do żrących cieczy i ścieków.

Inna oferta:

Zraszacze przeznaczone do rolnictwa.

Elektromechaniczny programowalny zraszacz z elektronicznym układem kierowniczym.

Historia firmy

 Aqua Grupa SBS to firma rodzinna z siedzibą w Zielonej Górze na Śląsku. Po 1991 roku grupa firm otworzyła inne nowe lokalizacje w Polsce. Według własnych danych firma zatrudnia około 100 osób w około 16 lokalizacjach w Polsce.

Ponad 37 lat tradycji znajduje się już w firmie "Aqua Grupa SBS" sp.  o.o. Od 1981 roku rozwija się rodzinny biznes, który rozpoczął działalność jako warsztat naprawy pomp. Jest to firma rodzinna o długiej tradycji.

Aqua Grupa SBS to wyspecjalizowana sieć hurtowa zaopatrująca w systemy: grzewcze, pompowe, nawadniające i sanitarne. Od ponad 37 lat Aqua Grupa SBS cieszy się uznaną reputacją.

Lojalność, uczciwość i poświęcenie, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

Nasze produkty, wytwarzane przez wiodące marki w branży, w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą Aqua Grupa SBS, z powodzeniem zostały użyte w tysiącach projektów w całej Europie.

Oprócz profesjonalizmu we wszystkim, co robimy, nasza elastyczność pozwala nam spełniać wymagające, indywidualne potrzeby klienta. Aqua Grupa SBS dostarcza pompy, ogrzewanie, systemy  nawadniania, specjalistyczne zawory, sieci zewnętrzne, instalacje wewnętrzne, urządzenia do uzdatniania wody - i wiele więcej ... Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży.

 Kontakt w języku polskim: sekretariat@aqua.net.pl, w jęz. angielskim przez e-mail en@aqua.net.pl lub telefon 0048 508 898 554

Nowe produkty w ofercie

Systemy antyprzymrozkowe

Nawadnianie służy do powstrzymania szkód spowodowanych przez mróz, w tym przypadku niezależnie od tego, czy woda jest wystarczająco dostępna jako czynnik wzrostu. Nawadnianie przeciw zamarzaniu może wystąpić, na przykład, w wrażliwych wiosennych uprawach, takich jak truskawki, młode ziemniaki, winorośle i uprawy owoców.

Oferujemy nowoczesne systemy wiążące kurz

W przemyśle drzewnym nawadnianie odbywa się w celu konserwacji drewna pozyskiwanego i przechowywanego w tzw. mokrym magazynie i w przemyśle budowlanym, na przykład w celu związania pyłu podczas prac rozbiórkowych. Tutaj oferujemy również gamę produktów.

Źródło: Wikipedia i: zur Beregnung in Gartenbau oder Landwirtschaft: Ulrich Sachweh (Herausgeber): Der Gärtner, Band 1, Grundlagen des Gartenbaues. 5. Auflage, Ulmer, Stuttgart 1984, 2001, ISBN 3-8001-1184-5, S. 466 ff.

Nasz najnowszy rozwój

Od 2012 roku rozpoczęliśmy sprzedaż naszych systemów przeciwpyłowych na rynku niemieckim. Zaczęliśmy również oferować naszym klientom różne wersje produktów takie jak zraszacze elektroniczne czy możliwe do użycia z wodą brudną, żrącą.

Rozwój firmy

Nasza firma ma 37- letnią tradycję. Narodziliśmy się w Zielonej Górze jako firma rodzinna. Na początku zajmowaliśmy się naprawami pomp. Później zaczęliśmy rozwijać własne produkty, a także sprzedawać produkty innym firmom. Dziś firma zatrudnia około 100 osób i działa w wielu branżach.

Nasza oferta systemów nawadniających:

 

systemy sterowania

 

detektory i czujniki deszczu

 

zawory elektromagnetyczne

 

zraszacze rotacyjne i zraszacze statyczne, armatki deszczowe

 

nawadnianie kropelkowe, węże

 

systemy nawadniania rolniczego

 

trójnogi

 

pompy etc.

Systemy tłumienia pyłu dla kamieniołomów, elektrowni etc.

Aqua Grupa jest uznanym liderem w naszej branży. Szeroka gama produktów wysokiej jakości, wydajna i skuteczna logistyka - uzupełniona przez nasz wykwalifikowany zespół, chętnie udziela wsparcia, doradztwa i szkolenia.

Kontakt przez e-mail: sekretariat@aqua.net.pl w jęz. angielskim natomiast: en@aqua.net.pl lub telefonicznie: 0048 731 076 523

 

Specjaliści od systemów ochrony przeciwpyłowej w kamieniołomach, kopalniach węgla, elektrowniach itp.

Grupa Aqua jest czołowym europejskim dostawcą systemów hamowania i tłumienia pyłu, dla kopalni węgla, elektrowni, itp. Nasza szeroka gama produktów obejmuje armatki deszczowe i akcesoria, wszystkie od czołowych producentów po bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferujemy również naszą wiedzę o produktach i doskonałą obsługę posprzedażną w Polsce i w Niemczech. Asortyment produktów Grupy Aqua to najnowocześniejsze systemy przeciwpyłowe, a my zajmujemy się tylko pierwszorzędną produkcją współpracując z uznanymi producentami w zakresie projektowania innowacyjnych, wydajnych i niezawodnych systemów.