To Top

Nasze porady

Poczytaj o naszej pasji zraszaczy
Skontaktuj się. Chętnie będziemy z Tobą współpracować.

Oferta pomp spalinowych, motopomp.

Jesteś zajęty i nie masz czasu na eksperymenty. Proponujemy profesjonalny dobór i skuteczne rozwiązanie twojego problemu.

Realna analiza kosztów

W naszej ofercie prezentujemy tylko solidne rozwiązania, a podczas doboru odpowiedniej pompy do twojego zastosowania bierzemy pod uwagę nie tylko koszty zakupu, ale także koszty całkowitego użytkowania.

Długoletnia współpraca

Decydując się na współpracę z nami - istniejącą już 38 lat na rynku rodzinną firmą z polskim kapitałem, zyskujesz nie tylko dostęp do szerokiej gamy produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim rzetelnego i stabilnego partnera na którego możesz liczyć nie tylko w czasie zakupu.

Chcemy rozwijać swój biznes razem z Tobą, bo wiemy, że długoterminowa współpraca i jej partnerskie zasady to klucz do sukcesu.

Warunki współpracy

W trakcie współpracy zapewniamy fachową pomoc związaną z eksploatacją pomp, serwis i obsługę gwarancyjną (rozszerzającą często gwarancję producenta) oraz serwis pogwarancyjny. Zapewniamy dostęp do wsparcia technicznego, części zamiennych i serwisu dla wszystkich zakupionych w naszej firmie urządzeń. Z powyższego powodu: nie oferujemy produktów wątpliwej jakości i produktów bez wsparcia posprzedażowego.

Gwarancja rozszerzona

Wszystkie urządzenia przez nas oferowane objęte są gwarancją rozszerzoną - nie tylko gwarancją producenta, ale także gwarancją i wsparciem serwisu.

Kontakt

kom. 693 053 015

"AQUA – Grupa SBS" sp. z o.o.
M.C. Skłodowskiej 25
65-124 Zielona Góra

 

Lubisz to co widzisz? Zapisz sobie kopię - teraz.

Aqua-Grupa SBS © 2019

Aqua-Grupa SBS jest częścią Grupy SBS

Zaloguj się na swoje konto

Zaloguj się